(224)267 22 11
info@bernak.com.tr

Kurumsal

Lojistik alanında faaliyet gösteren firmamız, komple ve parsiyel taşımacılıkta kendi araçları ve depo hizmetleri ile 1983’den bu yana uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet kalitesini yükselterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren hizmet yelpazesini genişletmeye yönelik girişimlerini sürdüren firmamız sektördeki portföyünü günden güne genişleterek 1983 yılında başladığı taşımacılık alanında her geçen gün sürekli yeni yatırımlar ile hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını geniş alanlara yaymayı hedeflemektedir.

Güvenli, bilinçli, istikrarlı, dinamik, müşteri odaklı, hızlı ve sorunsuz taşımacılığın öncüsü olma anlayışını ilke edinen firmamız pek çok işte deneyimli ekiplerle müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede cevap verebilme kabiliyetine sahip temin ve kalitesinde kesin, müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir.

Kalite Politikamız

Müşterilerine; ihtiyaçları doğrultusunda, sektörlerine özgü en doğru çözümleri, en doğru maliyetlerle, hizmet ve iş ortaklığı anlayışı ile hizmet vermeyi görev bilen şirketimiz, ’’daima müşteri memnuniyeti felsefesi ile’’ sektöründe farklılık yaratmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

İnsan kaynağımızı, teknoloji ve altyapımızı, yurtiçi bilgi birikimimizi, yenilikçi zihniyetimiz ile geliştirmek; sektörümüzde müşterilerimizin tek çözüm ortağı ve ilk tercihi olmaktır.

 

Misyonumuz

Tedarik zinciri içerisinde Avrupa Birliği standartlarına uygun müşterilerimize verimli hizmet ve avantaj sağlamak adına taleplerine uygun, verimlilik ve maliyet avantajı sağlayacak şekilde planlama, uygulama, kontrol edip önlem alma anlayışı doğrultusunda hizmet vermektir.

 

Bizden en son haberleri almak için kayıt olun

Bernak'dan en güncel haberleri almak için lütfen e-mailinizi girip Kayıt Ol'a tıklayınız.

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.

I forgot my password | Resend activation e-mail

×